پنج شنبه، 3 اسفند 1402
خانه تماس با ما

تماس با ما

تارنمای معجزات علمی قرآن از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های پزشکی زیست شناسی میکروبیولوژی زمین شناسی فیزیک و کیهان شناسی تاریخ و ادیان و طلاب و روحانیون و سایر اشخاصی که توانایی ارائه نوشته درباره موضوع سایت را دارند نویسنده فعال می پذیرد.همچنین دوستانی که گرافیست هستند و به نرم افزار های فوتوشاپ و .. تسلط دارند در صورت تمایل نیز می توانند با این تارنما همکاری داشته باشند.

در صورتی که ایده ای برای درج یا نگارش مطلب جدید دارید یا خودتان نوشته ای دارید که در سایت به آن اشاره نشده است لطفا آن را برای ما ارسال کنید.

کلیه مبالغ دریافت شده برای تبلیغات در سایت صرف گسترش این کار و زیر ساخت های آن و موارد خیریه خواهد شد.

اطلاعات تماس

وبسایت معجزات علمی قرآن

شماره تماس:  ۰۹۱۹۶۳۸۰۶۶۵
در پیام رسان واتس آپ  نیز به شماره فوق پیام بدهید و در پیام رسان های ایرانی  و تلگرام به آیدی raminfakhari پیام بدهید.

ایمیل: raminfakhari@gmail.com

وبلاگ معجزات علمی قرآن فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با وبلاگ معجزات علمی قرآن با هدف تبیین مطالب علمی درج شده در قرآن به منظور اثبات حقانیت این کتاب عظیم الشان آغاز نمود و سپس در سال ۱۳۹۳ برنده بخش وب نگاری قرآنی جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی شد و توانستیم در طول این سالها بیش از دو میلیون بازدید کننده را جذب کنیم

بعد از وقفه چند ساله پیش آمده این بار با قدرت بیشتر و بصورت سایت و با بازسازی مطالب قدیمی و ارائه مطالب جدیدتر و قوی تر باز گشته ایم.

به امید اینکه مطالب این تارنما مورد مقبولیت درگاه خداوند متعال و حضرت ولیعصر(عج) و مورد توجه شما مردم بزرگ ایران و افغانستان و سایر کشورهای فارسی زبان و همچنین سایر اشخاصی که در سایر نقاط جهان از این مطالب استفاده میکنند قرار بگیرد.

- تبلیغات -

لطفا جهت حمایت از پیام رسان های داخلی به جز تلگرام در یکی از پیام رسان های زیر نیز عضو کانال شوید

لطفا جهت دنبال کردن برنامه های ویدئویی که در آینده تهیه خواهد شد کانال مشترک سایت های معجزات علمی قرآن و خدا دین علم را دنبال کنید.